Kontakt

Verksamhetschef, Rektor: Cecilia Blårand
08-400 510 60
cecilia.blarand@nsutbildning.se

Biträdande Rektor: Mikaela Sundquist
mikaela.sundquist@nsutbildning.se

Adress
Gästabudsvägen 6
611 31 Nyköping

Sjukanmälan
Via schoolsoft

Elevhälsan 
Skolsyster Eva Larsson
0155-285182 (måndag och torsdag)
eva.larsson@nsutbildning.se
Kurator
Ulla Achtman
ulla.achtman@nsutbildning.se

Köksmästare 0155-284465
Thomas.Lidman@nsutbildning.se

Ekonomi
0155-284462

Bordsbokning
bordsbokning@nsutbildning.se

Bageriet
bageriet@nsutbildning.se

Schoolsoftansvarig
anders.bergman@nsutbildning.se

www.nsutbildning.se

Synpunktar och klagomålshantering

Kontakt huvudman Aprendere

Sociala medier